+48 56 688 13 52 wew. 21

Mobilności

Collective Mobility

Haskovo, Bułgaria

    W dniach 20-26 marca 2022 roku odbyła się kolejna mobilność z projektu ‘Collective Action for Respect and Empathy’ w Bułgarii, w Haskovie.

Czytaj więcej...

Wrażenia z Balikesir

Nasza podróż do Turcji zaczęła się od przejazdu busem na lotnisko międzynarodowe w Warszawie, skąd samolotem polecieliśmy do Istambułu.

Czytaj więcej...

Mobilność wirtualna w ramach projektu ‘ Collective Action for Respect and Empathy’ (2)

ErasmusLogo

 W dniach 22-26 marca 2021 roku zorganizowaliśmy mobilność wirtualną w ramach projektu ‘ Collective Action for Respect and Empathy’.

Czytaj więcej...

MULTIMEDIALNA PREZENTACJA Z POBYTU NASZYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI NA LITWIE W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

ErasmusLogo     Multimedialna prezentacja z pobytu na Litwie. Klikając w zdjęcie z w artykule zostaniecie przeniesieni na zewnętrzny serwer gdzie prezentacja zostanie odtworzona.

Czytaj więcej...

Dziennik z podróży na Litwę

Niedziela 01.12.2019/ Poniedziałek 02.12.2019

            1 grudnia 2019 roku wcześnie rano wyruszyliśmy z Wąbrzeźna, by zacząć naszą podróż na Litwę. Lot mieliśmy o godzinie 14.10 i już po 55 minutach byliśmy w Wilnie.

Udaliśmy się do hotelu 'Panorama', gdzie spędziliśmy jedną noc. Po zameldowaniu się w hotelu poszliśmy na wieczorny spacer po mieście oraz na obiad, podczas którego mogliśmy posmakować tradycyjnej kuchni litewskiej.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE PARTNERÓW PROJEKTU ERASMUS+ 'COLLECTIVE ACTION FOR RESPECT AND EMPATHY' (CARE)

ErasmusLogo

     W dniach 1-5 października 2019 roku w naszej szkole przebywała 10 osobowa grupa nauczycieli z partnerskich szkół z Litwy, Bułgarii, Rumunii i Turcji. Spotkanie miało charakter roboczy, w trakcie którego dokonano podziału obowiązków i zadań wynikająchy z planu pracy, zaprezentowano szkoły partnerskie oraz systemy edukacyjne każdego z krajów.

Czytaj więcej...