+48 56 688 13 52 wew. 21

New Era Mobillity

Relacja z pobytu Naszych Uczniów we Francji w ramach projektu Erasmus+

Projekt Erasmus+ ‘NEW ERA IN EDUCATION’
Paryż 03.07-08.07.2022 

Niedziela 3 lipca 

Z rana dokładnie o 5.30 spotkaliśmy się wszyscy na dworcu PKP. Wszyscy to znaczy nasza 6 -Tomek, Julka,Kacper, Lena, Marta, Julka. Czekaliśmy na pociąg, który miał się zjawić o godzinie 5:48 i dokładnie o wyznaczonej porze wraz z nauczycielkami wyruszyliśmy w drogę do Torunia, skąd mieliśmy przesiadkę na autobus, którym pojechaliśmy na lotnisko w Warszawie. Do Modlina dotarliśmy mniej więcej po 13:00 i po zdaniu bagażu i odprawie oczekiwaliśmy na samolot. O godzinie 16:30 weszliśmy na pokład zajmując swoje miejsca. 

Czytaj więcej...

Wspomnienia z Antalyi

Nasza szóstka czyli Lena, Ala, Wiktor, Aleks, Lena i Wiktoria tak zwani potencjalni kandydaci na wymianę, przybyliśmy na miejsce zbiórki o godzinie 1:45

Czytaj więcej...

Relacja z pobytu w Botosani

Dzień Wyjazdu (Niedziela)

O godzina 4:15 mieliśmy zbiórkę na placu przy sklepie Netto w Wąbrzeźnie. Spakowaliśmy się do samochodu, którym pojechaliśmy na lotnisko Okęcie Warszawie,  skąd o 10:30 mieliśmy lot do Wiednia a o godzinie 15:30 wylot z Wiednia do Yasi w Rumuni. Po przylocie na miejsce i przejściu ostatnich tego dnia bramek,  pojechaliśmy z nauczycielkami z rumuńskiej szkoły partnerskiej do Botosani.  Rozpakowaliśmy bagaże i poszliśmy na kolację do pobliskiej restauracji. Tak skończył się nasz pierwszy dzień w Rumunii.

Czytaj więcej...

Mobilność w Izmirze, Turcja

W lipcu bieżącego roku odbyła się mobilność dla nauczycieli.  Izmir Mesleki Egitim Merkezi  to miejsce naszego spotkania. Tygodniowy program spotkania  obejmował wykłady dr Yilmaza Tonbula z Ege University- ‘Classroom Management in the Digital Age’.  Ponadto braliśmy udział w warsztatach- Workshop on Web 2.0 tools- na temat narzędzi i programów  przydatnych w projekcie przy opracowywaniu zadań (Google Classroom, Socrative, Khan Academy, Edmondo,Europeana, Future Classroom).

Czytaj więcej...

ERASMUS+ W NASZEJ SZKOLE

 Od poniedziałku, czyli 10 lutego 2020 roku gościmy w naszej szkole partnerów projektu 'New Era in Education'. 10 nauczycieli i 18 uczniów ze szkół z Antalii/ Turcja, Izmiru/Turcja, wyspy Reunion/Francja i Botosani/ Rumunia oraz nauczyciele i uczniowie naszej szkoły spotkali się, by realizować zadania przewidziane programem Erasmus+.

Czytaj więcej...