+48 56 688 13 52 wew. 21

KADRA PEDAGOGICZNA W ROKU 2023/24

Nauczyciele Zespołu szkół w Wąbrzeźnie

w roku szkolnym 2023/2024

 

Nauczyciele pełnozatrudnieni

lpnazwisko i imięnauczane przedmioty
1 Bereza Wojciech Dyrektor Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie 
2 Szmycińska Justyna Wicedyrektor Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie, język polski
3 Kowalska Hanna Wicedyrektor Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie, język angielski
Przybylska Lidia  Kierownik kształcenia zawodowego, przedmioty logistyczne
Abramczyk Izabela przedmioty mechaniczne, zajęcia praktyczne  
6 Bacińska Aleksandra edukacja dla bezpieczeństwa, WDŻ, wychowawca internatu
7 Bańczerowska Lucyna przedmioty informatyczne
8 Bochra Agnieszka przedmioty logistyczne
9 Bykowska-Szelążek Anna pedagog szkolny, podstawy przedsiębiorczości
10 Domachowska Alina język angielski
11 Drumiński Bartłomiej biologia, geografia
12 Dzielska Agnieszka przedmioty hotelarskie
13 Dzielska Ewa - Saja przedmioty turystyczne i handlowe
14 Fijołek-Trzcińska Violetta język polski
15 Fiałkowska Izabela chemia, biologia
16 Gardiner Magdalena język polski
17 Gielniak Roman język angielski
18 Gierszewski Tadeusz przedmioty mechaniczne, matematyka
19 Gumuła Bogusław historia
20 Izdebski Zbigniew pedagog
21 Jaworska Agnieszka przedmioty informatyczne
22 Klarkowska Adrianna przedmioty hotelarskie i gastronomiczne
23 Klimek Małgorzata język polski
24 Klinikowski Roman wychowawca internatu
25 Kołpacka Hanna język niemiecki
26 Kowalska Stanisława historia, zajęcia rewalidacyjne
27 Krawczyk Szymon biologia, chemia
28 Krzewińska Anna matematyka
29 Lewicki Marcin przedmioty mechatroniczne
30 Ługiewicz Aleksandra język angielski
31 Malendowicz Sławomir  przedmioty informatyczne
32 Mikołajczak Dariusz zajęcia praktyczne
33 Mikulska Sabina nauczyciel bibliotekarz
34 Moch Barbara wychowawca internatu. kszt. kompetencji zawodowych
35 Molczyński Łukasz wychowanie fizyczne
36 Mysyszyn Olena język angielski
37 Olszewska Dorota wychowanie fizyczne
38 Ostrowska Beata przedmioty ekonomiczne
39 Piątek Elżbieta język angielski
40 Piotrowska Paulina język angielski
41 Rak Adam zajęcia praktyczne
42 Retz Damian matematyka
43 Rękosiewicz Anna geografia
44 Rozwadowski Sebastian język angielski
45 Różynska Sandra pedagog szkolny, psycholog szkolny
46 Rutkowska Ewa  język polski, filozofia
47  Rybszleger Piotr wychowanie fizyczne
48 Słupkowski Piotr wychowanie fizyczne
49 Sroka Edyta przedmioty informatyczno - ekonomiczne
50 Studzińska – Gołaszewska Beata przedmioty zawodowe gastronomiczne
51 Szczygłowska-Rarus Lucyna matematyka
52 Szefler Augustyn religia
53 ks. Światkowski Łukasz religia
54 Turek Ewa historia, historia i teraźniejszość
55 Wierzbowski Zbigniew przedmioty ekonomiczne i handlowe
56 Wiśniewska Anita język niemiecki
57 Wiśniewska Dorota przedmioty ekonomiczne
58 Zubko Artur przedmioty mechaniczne
59 Żabiński Arkadiusz wychowanie fizyczne

Nauczyciele niepełnozatrudnieni

lpnazwisko i imięnauczane przedmioty
1 Błędzka Danuta religia
2 Isbrandt Sebastian wychowanie fizyczne
3 Jaworska Aneta język polski
4 Kaczmarek Marta fizyka
5 Künstler Bolesław   matematyka
Kurek Zuzanna informatyka
7 Matuszak Anna rewalidacja
8 Rutkowska Małgorzata   przedmioty logistyczne
9 Stenzel Michał język niemiecki
10 Turbak Paweł fizyka, bezpieczeństwo i higiena pracy
11 Węcławski Jacek informatyka
12  Zacharek Krzysztof przedmioty mechatroniczne